OČKOVÁNÍ PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19

V naší ambulanci právě probíhá očkování proti onemocnění COVID-19 vakcínou AstraZeneca. Očkování se týká osob starších 70 let, ale zároveň i mladších, chronicky nemocných pacientů s vážnou diagnózou. Registrované pacienty kontaktujeme telefonicky na přesný termín očkování.

 

OČKOVÁNÍ PROTI DALŠÍM VYBRANÝM RESPIRAČNÍM ONEMOCNĚNÍM

 

Připomínáme další možnosti očkování proti některým respiračním onemocněním, jako je ČERNÝ KAŠEL. Očkování je zařazeno do pravidelného očkování dětí. Doporučuje se však i očkovat osoby starší a chronicky nemocné. K dispozici je kombinovaná vakcína proti černému kašli, záškrtu a tetanu. Bližší informaci podáme v ordinaci.

Neméně důležité je i očkování proti PNEUMOKOKOVÝM ONEMOCNĚNÍM, které můžou vyvolávat těžké zápaly plic. Vakcinace je doporučována zejména osobám nad 65 let věku, chronicky nemocným a imunodeficitním pacientům. Očkovat lze v průběhu celého roku, vakcína je nyní k dispozici u nás v ordinaci.

 

OZNÁMENÍ PRO KLIENTY

 

Pacienty s teplotou, chřipkovými příznaky nebo pacienty s podezřením na onemocnění COVID-19 žádáme, aby nás i nadále před návštěvou naší ordinace kontaktovali telefonicky nebo e-mailem.

Zároveň vás žádáme o maximální dodržování hygienicko-epidemiologických opatření a k důslednému a správnému používání roušky při vstupu do čekárny i ordinace.

INFEKCE COVID-19: kde hledat aktuální a oficiální doporučení?

 - aktuální informace a doporučení naleznete vždy na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR (www.mzcr.cz)

  

AKTUALIZACE KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE

V záložce On-line objednávání naleznete kontaktní formulář. Upozorňujeme, že je nutné se objednávat až 2 týdny před vlastní návštěvou ordinace.

Děkujeme za pochopení.

MEDIPREVENT s.r.o.

 

Spolupracujeme s pojišťovnami