MEDIPREVENT

 Praktický lékař pro dospělé

 

 

OČKOVÁNÍ PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19

Očkujeme proti onemocnění COVID-19 vakcínou Pfizer. Na očkování je nutné se předem objednat telefonicky nebo e-mailem.

 

ANTIGENNÍ TESTY NA DIAGNOSTIKU COVID-19

Upozorňujeme, že stále provádíme antigenní testy pro bezpříznakové pacienty (zaměstnance, důchodce, studenty...). V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

 

OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE 2021/2022

Zájemci o očkování proti chřipce se mohou objednat v naší ordinaci od 11.10. 2021. Očkujeme vakcínou Vaxigrip Tetra, kterou máme k dispozici v naší ambulanci. Každoroční přeočkování proti chřipce doporučujeme všem našim klientům, nejen osobám s rizikovými faktory. Virus chřipky může způsobit vážné zdravotní komplikace, zhoršení chronického onemocnění nebo těžký bakteriální zápal plic.

 

OČKOVÁNÍ PROTI DALŠÍM VYBRANÝM RESPIRAČNÍM ONEMOCNĚNÍM

Připomínáme další možnosti očkování proti některým respiračním onemocněním, jako je ČERNÝ KAŠEL. Očkování je zařazeno do pravidelného očkování dětí. Doporučuje se však i očkovat osoby starší a chronicky nemocné. K dispozici je kombinovaná vakcína proti černému kašli, záškrtu a tetanu. Bližší informaci podáme v ordinaci.

Neméně důležité je i očkování proti PNEUMOKOKOVÝM ONEMOCNĚNÍM, které můžou vyvolávat těžké zápaly plic. Vakcinace je doporučována zejména osobám nad 65 let věku, chronicky nemocným a imunodeficitním pacientům. Očkovat lze v průběhu celého roku, vakcína je nyní k dispozici u nás v ordinaci.

 

OZNÁMENÍ PRO KLIENTY

Pacienty s teplotou, chřipkovými příznaky nebo pacienty s podezřením na onemocnění COVID-19 žádáme, aby nás i nadále před návštěvou naší ordinace kontaktovali telefonicky nebo e-mailem.

Zároveň vás žádáme o maximální dodržování hygienicko-epidemiologických opatření a k důslednému a správnému používání roušky při vstupu do čekárny i ordinace.

INFEKCE COVID-19: kde hledat aktuální a oficiální doporučení?

 - aktuální informace a doporučení naleznete vždy na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR (www.mzcr.cz)

  

AKTUALIZACE KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE

V záložce On-line objednávání naleznete kontaktní formulář. Upozorňujeme, že je nutné se objednávat až 2 týdny před vlastní návštěvou ordinace.

Děkujeme za pochopení.

MEDIPREVENT s.r.o.

 

Spolupracujeme s pojišťovnami

Kontakt

ZDRAVOTNÍ STŘEDISKO ČIMICE 

Tišická 396/1, 181 00 Praha 8 - Čimice

Tel.: +420 233 552 395

E-mail: info@mediprevent.cz

On-line objednání

Nyní se můžete objednat on-line přímo z našich webových stránek.

Jsme na Facebooku