MEDIPREVENT

 Praktický lékař pro dospělé

 

 

VE ČTVRTEK 10.11.2022 ORDINUJEME V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH OD 7:30 DO 12:00.

V PÁTEK 11.11.2022 JE V ORDINACI PŘÍTOMNÁ POUZE ZDRAVOTNÍ SESTRA.

VE DNECH 14.11. - 18.11.2022 ČERPÁME DOVOLENOU.

Pouze v akutních případech je zajištěn zástup u MUDr. J. Trybenekra, PROMEDIS s.r.o. na stejném patře zdravotního střediska.

 

OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE 

Od října zahajujeme očkování proti chřipce. Zájemci o očkování se již mohou objednat telefonicky nebo e-mailem. Očkujeme vakcínou Vaxigrip Tetra, kterou již máme k dispozici v naší ambulanci. Každoroční přeočkování proti chřipce doporučujeme všem našim klientům, nejen osobám s rizikovými faktory. Virus chřipky může způsobit vážné zdravotní komplikace, zhoršení chronického onemocnění nebo těžký bakteriální zápal plic.

 

OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19

V srpnu zahajujeme další vlnu očkování proti onemocnění COVID-19. Zájemce o očkování budeme očkovat vakcínou COMIRNATY (Pfizer). Na očkování je nutné se předem objednat telefonicky nebo e-mailem.

 

OČKOVÁNÍ PROTI KLÍŠŤOVÉ ENCEFALITIDĚ

Klíšťová encefalitida patří k nejnebezpečnějším nákazám vyskytujícím se na našem území. Onemocnění může probíhat dlouhodobě a mít i trvalé následky. Závažnost onemocnění s věkem stoupá. Jedinou efektivní ochranou je očkování. Velkou podporou v boji proti onemocnění je nově plná úhrada ze zdravotního pojištění všem pojišťencům od 50 let věku. Na očkování je nutné se předem objednat telefonicky nebo e-mailem.

 

OČKOVÁNÍ PROTI DALŠÍM VYBRANÝM RESPIRAČNÍM ONEMOCNĚNÍM

Připomínáme další možnosti očkování proti některým respiračním onemocněním, jako je ČERNÝ KAŠEL. Očkování je zařazeno do pravidelného očkování dětí. Doporučuje se však i očkovat osoby starší a chronicky nemocné. K dispozici je kombinovaná vakcína proti černému kašli, záškrtu a tetanu. Bližší informaci podáme v ordinaci.

Neméně důležité je i očkování proti PNEUMOKOKOVÝM ONEMOCNĚNÍM, které můžou vyvolávat těžké zápaly plic. Vakcinace je doporučována zejména osobám nad 65 let věku, chronicky nemocným a imunodeficitním pacientům. Očkovat lze v průběhu celého roku, vakcína je nyní k dispozici u nás v ordinaci.

 

OZNÁMENÍ PRO KLIENTY

Pacienty s teplotou, chřipkovými příznaky nebo pacienty s podezřením na onemocnění COVID-19 žádáme, aby nás i nadále před návštěvou naší ordinace kontaktovali telefonicky nebo e-mailem.

Zároveň vás žádáme o maximální dodržování hygienicko-epidemiologických opatření a k důslednému a správnému používání roušky při vstupu do čekárny i ordinace.

INFEKCE COVID-19: kde hledat aktuální a oficiální doporučení?

 - aktuální informace a doporučení naleznete vždy na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR (www.mzcr.cz)

  

AKTUALIZACE KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE

V záložce On-line objednávání naleznete kontaktní formulář. Upozorňujeme, že je nutné se objednávat až 2 týdny před vlastní návštěvou ordinace.

Děkujeme za pochopení.

MEDIPREVENT s.r.o.

 

Spolupracujeme s pojišťovnami

Kontakt

ZDRAVOTNÍ STŘEDISKO ČIMICE 

Tišická 396/1, 181 00 Praha 8 - Čimice

Tel.: +420 233 552 395

E-mail: info@mediprevent.cz

On-line objednání

Nyní se můžete objednat on-line přímo z našich webových stránek.

Jsme na Facebooku